filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
TCA
1997
Stowarzyszenie Krytyków Telewizyjnych z USA
Data wręczenia nagród:
20 lipca
Miejsca:
Huntington Hotel and Spa, Pasadena, Kalifornia, USA
TCA
Program roku
wygrane
Okrutne ulice
(1996)
nominacje
Kroniki Seinfelda
(1990)
Odyseja
(1997)
Wydział zabójstw Baltimore
(1993)
Z Archiwum X
(1993)
Wybitny film telewizyjny, mini-serial lub program specjalny
wygrane
Bękart z Karoliny
(1996)
Po tragicznej śmierci męża Anney wraz z córką nie radzą sobie w życiu. Wkrótce młoda wdowa poznaje przystojnego Glena.
nominacje
Burzliwe życie Moll Flanders
(1996)
Odyseja
(1997)
Ostatni Don
(1997)
The West
(1996)
Wybitny serial dramatyczny
wygrane
Wydział zabójstw Baltimore
(1993)
nominacje
Nowojorscy gliniarze
(1993)
Okrutne ulice
(1996)
Prawo i porządek
(1990)
Z Archiwum X
(1993)
Wybitny serial komediowy
wygrane
The Larry Sanders Show
(1992)
nominacje
Bobby kontra wapniaki
(1997)
Frasier
(1993)
Kroniki Seinfelda
(1990)
Trzecia planeta od Słońca
(1996)
Indywidualne osiągnięcie w serialu dramatycznym
wygrane
[Andre Braugher]
Andre Braugher
jako Detektyw Frank Pembleton w serialu
Wydział zabójstw Baltimore
(1993)
nominacje
Dennis Franz
Nowojorscy gliniarze
(1993)
Joe Pantoliano
Okrutne ulice
(1996)
Anthony Edwards
Ostry dyżur
(1994)
David Duchovny
Z Archiwum X
(1993)
Gillian Anderson
Z Archiwum X
(1993)
Indywidualne osiągnięcie w serialu komediowym
wygrane
[David Hyde Pierce]
David Hyde Pierce
jako Dr Niles Crane w serialu
Frasier
(1993)
nominacje
Drew Carey
Drew Carey Show
(1995)
Kelsey Grammer
Frasier
(1993)
Rip Torn
The Larry Sanders Show
(1992)
John Lithgow
Trzecia planeta od Słońca
(1996)
Wybitny program dla młodego widza
wygrane
Bill Nye, the Science Guy
(1993)
Wishbone
(1995)
nominacje
Artur
(1996)
Magiczny autobus
(1994)
Pełzaki
(1990)
Nagroda Specjalna
Nagroda za osiągnięcia życia
wygrane
[Fred Rogers]
Fred Rogers
nominacje
Roone Arledge
Steven Bochco
Bill Cosby
Jack Paar
Wyróżnieni w roku 1997
Wydział zabójstw Baltimore
(
2/3
)
Frasier
(
1/3
)
Okrutne ulice
(
1/3
)
The Larry Sanders Show
(
1/2
)
Bękart z Karoliny
(
1/1
)
Wishbone
(
1/1
)
Bill Nye, the Science Guy
(
1/1
)
Z Archiwum X
(
0/4
)
Odyseja
(
0/2
)
Kroniki Seinfelda
(
0/2
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.