Uma Thurman

Uma Karuna Thurman

8,3
34 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Uma Thurman

Przeciez ona jest paskudna!! Szeroko rozstawione oczy, wysokie czoło, zabie usta i przy tym brzydki niekompletny usmiech noi ten dlugi nos!! POza tym chuda jak tyka. NIe ma w sobie niccccccc!!!!!!!! NO poprostu nic wy to chyba jestesce slepi... :P

rege3

raczej ty jesteś, bo my dostrzegamy coś czego ty dostrzec nie potrafisz

Leon_B_Fink

Skoro ona jest taka piekna, wedlug Ciebie to powiedz mi np jakie sa kobiety, ktore wymienie czyli : Sharon stone, Angelina jole, jessica Alba, Halle Berry, Jennifer Lopez,Beyoncé Knowles,Catherine Zeta-Jones,Eva Longoria... Moze mi jeszcze powiesz, ze one sa wszystkie brzydsze od tego WRAKA umy??? NIe rozsmieszaj mnie, skoro ona jest pieknoscia, to one przy niej sa boginiami wszechswiata;]

rege3

kwestia gustu

rege3

Oh jeez, jakiś kretyn z dyskoteki się odezwał.

Danny_Trejo

hehe genialnie to ujol koles nademna:D(ta wypowiedz jest dosyć dluga)

lineage

Hmmm...pomijajac fakt,ze coraz bardziej ja lubie jako aktorke uwazam,ze jest wyjatkowa kobieta pod wzgledem urody.Jestem kobieta wiec moze sie nie znam...Mozna sie spierac,jednak jak dla mnie ma nieprzecietna urode,a w szczegolnosci urok.Bije od niej wspaniala,pozytwna energia.

rege3

No, ja nie wiem kto tu jest kretynem, skoro nie stac cie na bardziej konstruktywna wypowiedz.. a poza tym ludzie, ja nie kwestionuje jej talentu i tak dalej..bo moze i jest dobra aktorka.Nigdzie nie jest napisane, ze aktorzy wszyscy maja byc piekni. Ja tutaj poddaje ocenie jedynie jej urode i w tej kwestii jest na dnie.

Pozdrawiam wszystkich;]

rege3

rege3 - whatever... ( bla bla bla bla bla bla )

joyq

szczerze to dawniej bardzo sie mi niepodobała jednak teraz dla mnie stoi na równi z jesica allba czy którą kolwiek z wyzej tam wymienionych

rege3

Szcerze nie lubię jej gry dla mnie gra sztucznie ...i jest o kropna... W prost nie mogę na nią parzeć...
Pozdrawiam

rege3

A ja tam ją lubię!:) Świetna aktorka, która może nie jest ucieleśnieniem piękna, ale ma coś w sobie:) JEst niezwykła, hihih pozatym ma tyle samo wzrostu co ja. No proszę!

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones