Uma Thurman

Uma Karuna Thurman

8,3
34 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Uma Thurman

Gra świetnie, jednak jej uroda za cholerę mi nie podchodzi. Co by ze sobą nie zrobiła kojarzę ją z długą twarzą i wielkimi stopami.
Ale to zdanie kobiety, może facetów kręci...(?)

WrongGirl

Strrrrasznie mi się podoba :) to zdanie mężczyzny. Uwielbiam gdy kobieta ma tak uwydatnione kości policzkowe jak Uma, poza tym jej cudowne rysy twarzy, i te usta.. mmmm. Co prawda jak widziałem zdjęcia bez make-up'u to nie wygląda tak wspaniale jak na filmach, ale nie oszukujmy się. Jak na swój wiek prezentuje się całkiem dobrze. To co wygląda wg mnie u niej brzydko to nie pomalowane oczy. Poza tym sylwetka modelki, szczupła z długimi nogami to jest to co mnie kręci hehe :) pozdrawiam.

lia_7

Kiedyś była ładna (np. w "Przygodach barona Munchausena"), obecnie już niespecjalnie ("Kill Bill", "Zapłata" - żal patrzeć).
Zresztą, jeśli Twoim zdaniem brzydko wyglądają nie pomalowane oczy, no to cóż... nie mamy o czym gadać. Wygląda na to, że podoba Ci się nie jej uroda, lecz makijaż.

WrongGirl

Ona po prostu nie ma tak dosłownej, nachalnej i oczywistej urody jak np. Alba.A to co niedopowiedziane, niedokończone, nie dosłowne jest zawsze ciekawsze, bardziej pociągające, intrygujące. Także mi jej uroda jako kobiecie jak najbardziej odpowiada.

omorica

Trudno mi się do tego odnieść, bo Alba dla mnie też nie jest żadną pięknością (taka zwyczajna). Gdzie tam jej czy (zwłaszcza) takiej Thurman, skoro już o niej mowa, do np. Jennifer Connelly, Zooey Deschanel, Piper Perabo, Anne Hathaway, Rachel McAdams czy Natalie Portman?

użytkownik usunięty
omorica

Mnie ona niesamowicie intryguje swoją urodą, chociaż mężczyzną nie jestem. Świetnie zbudowana, dojrzała, wydaje się mieć silny charakter (wydaje się). A jeśli uroda wpływa na rozpoznawanie u ludzi charakteru, nic dziwnego, że mdła Jessica Alba jest o wiele mniej interesująca i zostaje za nią w tyle.

Nie no może dlatego, że jak ma niepomalowane oczy to wygląda troszeczkę starzej. A co może Ty wymieniając te wszystkie panie zwracasz uwagę tylko na ich naturalną urodę, no proszę Cię, żeby to ocenić musiałbyś zobaczyć którakolwiek zaraz po przebudzeniu i wtedy może byś zmienił zdanie. Znasz je tylko z telewizji i gazet więc myślisz, że są piękne, w co nie zaprzeczam ale każda z nich ma na pewno swoje "defekty", a o ich urodę którą Ty znasz dbają dziesiątki innych ludzi. A ja chciałem tylko powiedzieć, że tak oczy i brwi Umy Thurman nie specjalnie przypadły mi do gustu, natomiast jak je pomaluje wygląda całkiem nieźle, co nie zmienia faktu że i tak jest cudowną, przepiękną kobietą ;)

WrongGirl

Jest według mnie jedną z najpiękniejszych aktorek... Gdybym była facetem marzyłabym żeby ją przelecieć ;pp Buhahahahahahahahah ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones