Uma Thurman

Uma Karuna Thurman

8,3
34 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Uma Thurman

Pewnie nie powinnam się wypowiadać na temat aktora/aktorki po obejrzeniu zaledwie 2 filmów z udziałem ww, ale w tym wypadku muszę. Widziałam "Pulp Fiction" gdzie moim zdaniem zagrała źle i ostatnio zaczęłam oglądać "Accidental Husband". Niestety, nie dałam rady obejrzeć więcej niż 20 minut tego filmu. Uma Thurman nie gra tam źle. Gra tam tak przerażająco źle, że miałam ochotę odgryźć sobie rękę i rzucić w ekran. Jakim cudem p. Tarantino się nią zachwycił - nigdy nie zrozumiem. Chyba Krystyna z Klanu jest już lepszą aktorką... (nie obrażając Krystyny ;))

Marina8

Proponuję obejrzeć panią Thurman w Kill Billach I i II. Ja zaczęłam od tych filmów z jej udziałem i do dzisiaj nie wyszłam z podziwu nad genialnością gry tej kobiety, jest fantastyczna.

ArcticLady

dziękuję za radę, na pewno przy najbliższej okazji obejrzę, może zmienię zdanie na temat tej aktorki

Marina8

Co Ty mowisz, w Pulp Fiction byla genialna. Ona miala wlasnie tak zagrac- znudzona, rozpieszczona mloda zonka, ktorej jakiekolwiek emocje byly raczej obce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones