Uma Thurman

Uma Karuna Thurman

8,3
34 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Uma Thurman

Powinna być w Top100 Ludzie za np. taką pseudo-aktorkę Keire Knightley.

Uwielbiam oglądać filmy z Umą. Świetna aktorka. Uważam że należy do czołowych aktorek w historii kina. Tarantino zna się na rzeczy. Brawa dla niego za odkrycie tego wielkiego talentu.

Byłam zdziwiona że taka genialna aktorka nie jest w Top100. Czyżby młodzież głosowała na nią ze względu na jej nietuzinkową urodę? (jest piękna, lecz czasami trudno to dojrzeć)

Serce się kraja patrząc na te wszystkie toplisty...

użytkownik usunięty
Anita_z_Belleville

wszedłem tu by to samo napisać!!! PRAWDA 100%

Anita_z_Belleville

Uwielbiam Umę. To chyba nie jest za dużo powiedziane. Po prostu - wzbudza moją sympatię, kocham wykreowane przez nią postacie (czasem mam ochotę kupić bilet "Okinawa - one way" i wsiąść z mieczem samurajskim do samolotu :) ), sądzę, że jest wyjatkowo piękna i ma poukładanie w głowie.
Może określenie jej jako aktorki genialnej jest lekką przesadą. Ale świetna, czy rewelacyjna już nie =)

szuwarcia

U Quentina na pewno jest genialna. Mia Wallace i Czarna Mamba to świetne, doskonałe pod każdym względem kreacje. Ale niestety dziewczyna się marnuje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones