PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729847}

Incydent

The Slap
7,1 843
oceny
7,1 10 1 843
Incydent
powrót do forum serialu Incydent

Bardzo dobrze dobrani aktorzy, akcja w progresie, napięcie dawkowane to co lubię

szymsko

a ty ale wiesz ze bedzie canseled juz bo serial jest na wylocie sprawdz sobie na stronie spoiler tabel

Mar_28

Ale chyba od początku było takie założenie, że jest to miniseria, składająca się z 8 odcinków.

darva

hm tego to nie wiem mialo byc amerykanska wersja i jest tylko ze nie udana..

ocenił(a) serial na 10
Mar_28

ale Ty masz swój rozum czy patrzysz co gdzie Ci napiszą przyjmując jako pewnik ze jest złe ja podzielam zdanie kolegi że serial jest świetny

ddaaniel

nie po prostu to moje zdanie ,mi moze sie nei podobac tobie tak..tylko ze ogladalnosc fatalan jest i bedize anulowany serial..sam sobie sprawdz wpisz spoiler tabel

ocenił(a) serial na 9
szymsko

Zgadzam się, jest rewelacja - mądry, słodko-gorzki, momentami nieźle pokręcony miniserial o tzw "zwykłych" ludziach.
Bardzo w klimacie "Rzeźni", czyli jest troszkę teatralnie, ale sarkazm tnie jak brzytwa. Wypas, znacie więcej takich seriali czy filmów?

pris

wytrzymałem do połowy 3 odcinka...dla mnie serial porażka ...zwykły przeciętny ,nudnawy.....nadający sie do tvp1 tvp 2

ocenił(a) serial na 9
szymsko

Serial w interesujący sposób pokazuje zderzenie współczesnych światopoglądów, w tym szczególnie dot. "liberalnego" wychowania, kwestii lojalności wobec rodziny i relacji dorosły-dziecko. Dobra gra aktorska no i Thandie Newton...:)

ocenił(a) serial na 5
szymsko

Zmęczyłam. Jak dla mnie przeciętny, mało charyzmatyczne postacie. Poważny temat ale serial męczył.

szymsko

Wole to
https://www.youtube.com/watch?time_continue=49&v=O5_hN06D6w4

ocenił(a) serial na 9
szymsko

Rewelacyjnie nakreślone i odegrane postaci, no i kwintesencja - Wynocha !!!. Serialowe cacuszko - rewelacja - 9/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones