PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770298}

Oszuści

Imposters
7,6 3 006
ocen
7,6 10 1 3006
Oszuści
powrót do forum serialu Oszuści

Chodzi mi o serial lub film, w którym bohaterka jest piękna i manipuluje ludźmi. Z mojej strony znam : wszyscy kochają Mandy Lane, cena marzeń, rubi (1968), Teresa, zabójcze ciało.

evab09

Blef jest w podobnej tematyce tylko tam oszustem jest mężczyzna.

evab09

Może Revenge?

evab09

http://www.filmweb.pl/Wielki.Podryw

evab09

może spróbuj Good Behavior

ocenił(a) serial na 7
avergne

Revenge oglądałam wszystkie odcinki bardzo dobry serial, Wielki podryw fajna komedia no to czeka mnie Blef i good baehavior jak polecacie. Jeszcze przypomniał mi się Za wszelką cenę z Nicole Kidman. Ktoś jeszcze oglądał podobny film/serial ???

evab09

Leverage, white collar

evab09

trochę starsza komedia: Wielki podryw. Tematyka naprawdę bardzo podobna, ale tam oszustkami są matka i córka

ocenił(a) serial na 7
Aisssatou

Już oglądałam

evab09

hm był taki serial o przekrętach (chyba kanadyjski?) coś koło 4-5 sezonów nic nadzwyczajnego ale ciekawy, kiedyś oglądałem ale nie dokończyłem a teraz nie mogę sobie przypomnieć tytułu :/

evab09

Queen of South, z tym ze nie wiem czy manipuluje i nie wiem, czy piekna. Mnie sie podoba, ale zdania sa podzielone.
Opowiesc o dziewczynie, ktora dzieki sprytowi zostaje glowa kartelu narkotykowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones